1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)

Evka má krásnou kundičku a ví o tom, protože jí to říkalo více lidí, než by manželovi bylo milé 🙂

Ale už je věrná jako fenka a tak chce slyšet slova chvály alespoň virtuálně od návštěvníků pornostránek 😉

Eva má sex ráda a nestačí jí jen tak nějaká desetiminutovka, potřebuje alespoň tvrdé hodinové dovádění, až si užije svou dávku orgasmů, teprve pak může její hřebec stříkat a změknout, nebo může stříkat i dřív, ale běda jak změkne!, to se z toho musí šikovně vylízat 😀

Evka není přítelkyně pomocníků v sexu a náhražky u ní nemají šanci (asi ještě neviděla nejmodernější vibrátory 😉 ), takže prsty a jazyk v pohodě, ale nějaká šidítka ne. Prostě chce na sobě a v sobě cítit chlapa. Na druhou stranu, který chlap by kolem sebe nechtěl cítit tak pěknou kundičku a než zasune, tak si olíznout ty nádherný závojíčky a jazykem propátrat rozevírající se medovou dírku, která je tak krásně vlhká a pěkně těsná? Dokonce i to oholení  s tak dvoudenním strništěm jí sluší a je to přesně takové, jak se to k její mušličce s perličkou klitorisu hodí.

prstena prcinka (10) prstena prcinka (9) prstena prcinka (8) prstena prcinka (7) prstena prcinka (6) prstena prcinka (5) prstena prcinka (4) prstena prcinka (3) prstena prcinka (2) prstena prcinka (1)

Popular Posts: