1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,00 out of 5)

Prý je jak stvořená k lízání, tvrdí o ní její majitelka 🙂 O věneček přišla až po osmnáctém roce a teprve kolem dvacítky jí poprvé kluk vylízal! Kdyby věděla o co přichází, snad dokonce na tu práci použije jejich domácího pejska 😀 Ani šukání se pořádně mrštnému jazýčku škádlícímu klitoris a projíždějícímu dírku, nevyrovná. I když pořádně tvrdý mrdání má taky něco do sebe 😉

Třetího chlapa, kterého si vyzkoušela si vzala a nejen kvůli obzvlášť jemnému a mrštnému jazyku, prý dokonce zastane i nějaké domácí práce, když zrovna neodpočívá po pěkném a kvalitním sexu a nevytváří zásoby spermatu na další číslo a neprocvičuje jazyk 😀

Jak ten, kdo lízá rád a s chutí, musím říci že je Alenčina kundička k lizu jako stvořená. pěkné jemné lupínky a baculaté buchtičce, jen ten klitorísek mohl být větší, abych si s ním více vyhrál. Ovšem jestli Alenka hodně teče, měl bych jistě spoustu práce jí pěkně slízávat kundí šťávičky a její pičulku bych si skvěle vychutnal.

jelikož poslala i fotky celé postavy, oceňuji jak vypadá skvěle a má krásný kozičky, jistě i na cumlání bradavek by mi zbyl čas, ale nemohu si pomoci, stále nejvíce mě láká její krásně neducaná píča, prostě je to středobod jejího skvělýho těla!

kundicka k vylizani (1) kundicka k vylizani (2) kundicka k vylizani (3) kundicka k vylizani (4) kundicka k vylizani (5) kundicka k vylizani (6) kundicka k vylizani (7) kundicka k vylizani (8) kundicka k vylizani (9) kundicka k vylizani (10) kundicka k vylizani (11) kundicka k vylizani (12) kundicka k vylizani (13) kundicka k vylizani (14)

 

 

Popular Posts: