1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Leoš poslal fotky své nahé přítelkyně Petry. Petra vypadá k vylízání dobbře, má krásné tělo a její malá a těsná kundička je nádherná, je udivující, jak si tu těsnou skulinku umí pěkně roztáhnout. Asi roky praxe? 😉 Má krásný kulatý zadeček a její vyholená pičulka je k zešílení nádherná, do ní to musí zajet jak do těsné, samatem vystlané dírky 🙂 Jistě nejsem jediný, komu se líbí skoro nahé dívky v černém erotickém prádle s podvazkama, čekající s vystrčenou prdelkou na zásun pořádnýho ptáka apěkný sex zezadu. I když, jestli chcete Petru uspokojit, musíte jí důkladně vylízat (není problém, prý chutná skvěle!) a pak jí dovolit vyskočit na koníčka a pevně jí držet za zadeček a tvrdě narážet až na dno. A no se odmění pěkným orgasmem, při kterém se jí pochvička stahuje kolem zaraženého čůráku, dokud se do ní nevystříká. Což by asi, pro nikoho z nás, nebyl problém 😎 Moc díky za pěkné fotky této krásné pičulky, jistě v čase vánočním přivede čtenáře na jiné myšlenky, než kde shánět dárky 😀

sexy kundicka (8) sexy kundicka (6) sexy kundicka (5) sexy kundicka (4) sexy kundicka (7) sexy kundicka (3) sexy kundicka (1) sexy kundicka (10) sexy kundicka (2)

Také obdivuji, jak je Petra důkladně vyholená, asni chloupek a to i v okolí řitního otvůrku, tam to většina holek šidí ;-), prý je to Leošova záliba, holit jí kundičku, i když má trochu strach, že jí jezdí ostrýma břitama po nejcitlivějším místě na těle, docela jí to vzrušuje a je to i pohodlné a navíc skvělá předehra!

Popular Posts: