1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Libuška je z karlových Varů a pracuje jako pokladní v supermarketu, má přítele, ale baví jí si „to“ dělat sama a když je vzrušená, tak se ráda fotí.

Fotí sebe samu a hlavně ten největší zdroj blaženosti a skvělých pocitů – kundičku. Má doma spoustu fotek, kde je vyfocená její kundička a občas nějakou fotku pošle svému milenci, aby ho trochu navnadila a on na ní stále myslel.

Když je na internetu, ráda se dívá a vyhledává fotky, aby viděla jakou jí mají ostatní holky, možná je trochu „ujetá“ a lehce lesbická, ale zatím jí neláká zkusit sex s holkou, i když nějaké mazlení v rámci pubertálních nápadů samozřejmě proběhlo 😮

Moc děkuji Libušce za fotky, které si budou moci prohlédnou všichni hledaši i hledačky krásných kundiček. její pipka je ukázková a jsem rád, že jí zde mohu vystavit. pěkně mladá, růžová s velkýma malýma pyskama, přesně dle mého gusta a věřím, že nad krásou její pičky proběhne hodně ruční práce a to je pro každou zde vystavenou kundičku ta nejlepší pochvala! 🙂

libuse sexy kundicka (5) libuse sexy kundicka (4) libuse sexy kundicka (3) libuse sexy kundicka (2) libuse sexy kundicka (1) libuse sexy kundicka (8) libuse sexy kundicka (7) libuse sexy kundicka (6)

Popular Posts: