1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)

Fotky z jejich první společné dovolené, poslali mladí milenci z Prahy, naštěstí je na nich jen ta krásnější část dvojice, mladá Anička.
Anička s Tondou byli na týden u jedné přehrady v ČR a Anička se svékla nejen při plavbě na šlapadku, ale opalovala se nahá i na balkoně hotýlku, kde byli ubytovaní.
Fotky se povedly, to se musí nechat. Aničce to na všech moc sluší, je krásně vidět že je přírodní blondýnka, která je ta to hrdá a proto má drn světlých chloupků i na kundičce. Napsala, že dočista vyholenou broskvičkou si připadá trapně, je už velká holka a tak má být s chlupama 🙂 Ale klín si upravuje, aby jí to nerostlo moc bujně, to zase ano, nenechává vše na přírodě 😉
Anička je svůdná ať sedí u vody a i když leží pěkně roztažená na lehátku, kde dává na odiv své krásné kozičky a skvělou mladou kundičku, ozdobenou okvětníma plátkama, aby Tondovi více voněla 😀
No nevím, kdyby chlapovi nevoněla dívčí frndička, byl by to dost divný případ a nedoporučoval bych s ním chodit, vždyť co jiného by chlapovi mělo vonět, když ne krásná mladá broskvička?

naha anicka (6) naha anicka (5) naha anicka (4) naha anicka (3) naha anicka (2) naha anicka (1) naha anicka (7)

Popular Posts: