1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)

Léto a teplé dny občas některé dívky či ženy donutí k zamyšlení, zda si neoblékají zbytečně moc prádla a některé odvážnější usoudí, že takovým zbytečným kouskem oblečení jsou kalhotky.

V kombinaci s krátkou sukýnkou a letním vyholením pičulky je to velmi sexy rozhodnutí 🙂

Podobně asi uvažovala i JIndřiška, když se vydala na procházku v minisukni a bez kalhotek, dlouhé nohy a fakt krásná sukýnka nenechali nikoho na pochybách, že těsně pod okrajem sukně se dá najít pěkný kousek růžového masíčka a když si sedla, byl na tu krásnou pičku vynikající pohled. Posezení na lavičce na ní jistě zanechal pěkně voňavé loužičky, protože jak napsala, pohledy jiných mužů jí velmi vzrušují a kolikrát se jí stalo, že jí milostné šťávy stékají po stehnech a vypadáto, jak slimáčí cestičky. Ovšem její přítel Petr velmi, ale opravdu velmi rád všechno slíže a i když to tak nevypadá, než se jí dostane až k skulince musí vynaložit velké úsilí, aby mu dovolila zasunout. Ale nic se nemá přehánět, protože už se jí stalo, že nadrženého Petra vzrušila moc a pak měla smůlu, protože jen stáhl kalhoty, tak stříkal a dá docela práci ho rychle vzmužit znova a to nemluvě o tom, že ty fleky na tričku po zaschnutí jsdou špatně dolů… 😀

ps. – Jindřiška chodí bez kalhotek ráda, i z důvodu, že se může pohodlně vyčůrat, kalhotky u kotníků jsou hodně svazující a kolikrát si je počůrala, takže si je stejně mokré sundala. Možná že z těch mladých let pramení její vášeň pro chození na ostro?

bez kalhotek (1) bez kalhotek (2) bez kalhotek (3) bez kalhotek (4) bez kalhotek (5) bez kalhotek (6)

 

Popular Posts: