1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,75 out of 5)

Nádherné záběry chlupaté číčí, do které je narvaný vibrátor, další umělák narvaný do prdelky a třetí dráždítko lechtá poštěvák!

Tohle je maximálně vytížená píča paní Oliny, tedy skoro maximálně, občas je místo jednoho šidítka použit manželův pyj, ale ten teď fotil, takže neměl na zasouvání čas, až pak jí obě dírky maximálně vymrdal, že ani nemohla dát nohy k sobě a pochva jí pálila jak čert. Hlavní je, že se jí těch pár hodin vzrušení a orgasmů líbilo a bylo dokonale vyšukaná, za to natržené a odřené(přestože promazávají a ona sama při orgasmech dost teče)  otvůrky stojí 🙂

Fotky jsou nasnímané tak, že je středem záběru ta krásná chlupatá kundička, ale jak to vypadá na záběrech s umělákem zaraženým do zadku, Olina je skvěle udržovaná dáma s pěknou postavou. Je vidět, že když má žena ráda pravidelný perverzní sex, její tělo vypadá stále skvěle!

Na můj vkus je tedy klín zarostlý až moc, ale zase jsou chloupky světlé a tak nekazí dojem z pohledu na krásnou, multiorgasmickou pičku, která kupodivu před lízáním dává přednost prstění pěkně do hloubky, jo takovému prstění se říká fisting 😉

vibratory v pekne kunde (8) vibratory v pekne kunde (9) vibratory v pekne kunde (10) vibratory v pekne kunde (11) vibratory v pekne kunde (12) vibratory v pekne kunde (1) vibratory v pekne kunde (2) vibratory v pekne kunde (3) vibratory v pekne kunde (4) vibratory v pekne kunde (5) vibratory v pekne kunde (6) vibratory v pekne kunde (7)

 

Popular Posts: