1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Paní Lenka si nechává porost na kundičce skoro volně bujet, její manžel dává totiž přednost chlupatému klínu před vyholenou štwrbinkou. Kupodivu jí i radši líže, když má na prcině kožíšek, než když je vyholená. Já bych lízal Lenku v obou verzích stejně nadšeně 🙂

Jak předvádí na fotkách, ráda si užívá sexuální vibrace od umělého pomocníka, ne že by manžel nestíhal, stále ještě mu to stojí a mrdá skvěle, ale jí jeden orgasmus opravdu nestačí a být pěkně rozdělaná, než dojde na mrdání s pánským koženým uspokojovadlem, jí zaručí, že ve finále bude mít jeden orgasmus plynule navazující na další, dokud se do ní ten mrdací kohoutek nevypustí a tím završí smršť rozkoše krásnou mokrou tečkou.

Líbí se jí, když po sexu cítí na sobě nebo v sobě manželovo sperma, jak po ní a z ní stéká a zasychá, tedy nemá to ráda na obličeji, ale všude jinde jí to nevadí a čim více toho postříká, tím je spokojenější.

Je skvělé, že chodí do postele správně oblečená, jen ty vysoké podpatky, to bych se bál, že mě s nima kopne nebo mi špičku zaboří někam do těla, podobně jako si do sebe hluboko zaboří ten velký vibrátor 🙂

lenka s peknou chlupatou kundou (1) lenka s peknou chlupatou kundou (2) lenka s peknou chlupatou kundou (3) lenka s peknou chlupatou kundou (4) lenka s peknou chlupatou kundou (5) lenka s peknou chlupatou kundou (6) lenka s peknou chlupatou kundou (7) lenka s peknou chlupatou kundou (8) lenka s peknou chlupatou kundou (9) lenka s peknou chlupatou kundou (10) lenka s peknou chlupatou kundou (11)

 

Popular Posts: