1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)

Jans i nerada bere spodní prádlo, když to jde, chodí ráda na ostro a pak provokuje tím, že ukazuje holou dírku při různých příležitostech.

Má zajímavý koníček, zábavný a vzrušující!  Ta holka má skvělý tělo, dlouhý nohy zakončený nádhernou pičkou. Kdybych měl možnost, chtěl bych mít co nejčastěji nohy na ramenou a lízat a lízat, tu nádherně růžovou skulinku.

V těch šatech s kožešinou vypadá velmi sexy a svůdně a i když ostatní nevěděli, že pod šatama již nic nemá, musela i tak být královnou plesu a pokud někdo zahlédl její vyholenou mušličku, dovedu si představit, že si to pak šel nad záchodovou mušli udělat nebo někam ohnout na rychlý číslo svou partnerku, aby ze sebe dostal to napětí 😀

Že je sex s ní skvělý, to ani nemuselo být v mailu psáno, to je při pohledu na fotky jasné každému, jen pro zajímavost nemá ráda polohy, kdy svému partnerovi nevidí do očí, tak si pořídili do ložnice velký zrcadlo 🙂

 

jana bez kalhotek (9) jana bez kalhotek (8) jana bez kalhotek (7) jana bez kalhotek (6) jana bez kalhotek (5) jana bez kalhotek (4) jana bez kalhotek (3) jana bez kalhotek (2) jana bez kalhotek (1)

Popular Posts: