1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Krásnou, lehce chlupatou kundičku svý snoubenky Dagmar, poslal Petr z Moravy.
I když to tak nevypadá a Dagmar to umí šikovně skrývat, velmi ráda padá na záda s roztaženýma nohama 🙂
To je vlastnost, kterou na ní, v návalu první zamilovanosti, obdivoval nejvíce 😉 Jen se těžko smiřoval s tím, je je Dáša taková plochá…, do té doby měl holky s velkýma prsama a Dáše je v tomto směru poprůměr 🙁 Na druhou stranu bude mít takhle krásný prsa celý život a přitažlivost zemská na ně nebude mít vliv 😀 I když se musím Dagmar zastat, její prsa jsou skvělá a nádherná, stojící bradavky oceňuji zralou malinou!
nejvíce však zaujala tím hlavním sexy kundičkou. Dáša zastává názor, že není malá holka a by si hrála na to, že jí nerostou chlupy, na druhou stranu není divoška a vlasy si taky češe a stříhá, tak chlupy ano, ale mít je hezky upravené. To je myslím rozumný názor a pohled na pěknou kundičku s pár chloupkama to potvrzuje.
Líbí se mi, že se Dáša nestydí masturbovat a Petra s neustálým prstěním štěrbinky občas štve, Dáša je schopna po pěkném večerním milování přijít z koupelny a začít si s kundičkou hrát. Docela ho to štvalo, protože to vypadá, že on jí nestačí uspokojit, ale prý si tím jen připomíná příjemné chvíle společného sexu… a když se ráno Petr probudí, opět ložnicí voní kundí nektar, protože hned po probuzení se znovu vyprstila, už se naučil jí hned po probuzení lízat nebo šukat, podle toho co stíhá. Jít do práce s chutí mladé kundy na jazyku nebo penisem mokrým od píčí vodičky, tomu se nic nevyrovná 😀

Popular Posts: