1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)

Haničce je 24let a k čemu slouží ta štěrbinka co má doma začala objevovat už asi ve dvanácti letech. Nejdřív prstíky, pak zkoušela plnící pero, nebylo to špatné… Sebe sama odpanila o prázdninách u babičky, když použila několik svíček a to byla i doba, kdy, docela nečekaně, prožila i první orgasmus. Moc jí nebaví mít orgasmus jen z dráždění střapečku (tak říká klitorisu 😉 ) potřebuje něco cítit v sobě. Odpaněna byla o dalších prázdninách u babičky, když jí bylo čtrnáct, ale upřímně – svíčky byli lepší, docela mněla strach z otěhotnění a on byl taky asi celkem nezkušený.
Teď už žije ve spokojeném a šťastném vztahu s přítelem, který nežárlí a dokonce se jí splnil sen – na loňské vánoce se milovala s přítelem a milencem najednou. Bylo to nečekané, protože nevěděla, že se ti dva znají a ze začátku se cítila dost nesvá, ale kluci byli skvělí a ráda si to jak ona tak kluci, ještě párkrát zopakovali.
Fotky jsou z jejího archívu, takže trochu zmatek, ale snad je na nich vidět, že je její prcina krásná a doufá, že se bude návštěvníkům těchto stránek líbit. Těší se na nějaké hodnocení, tak se snažte 😉
ps – Ukecávám jí, aby poslala i fotky, jak souloží, tak snad…

Popular Posts: