1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 3,63 out of 5)

Poslední dobou u dam i slečen dokážu ocenit pěkně udržovaný bobří kožíšek, ale na druhou stranu všeho moc škodí a pičule chlupatá jak medvědí ucho mě moc nelákají…, snad jenom když budou tak krásně vlhký a majitelkou roztažený, jako je tato pičule paní Lidky 😀
A jak byl na tuto chlupatou kundičku nalákán autor fotek? To popsal v emailu:
Když jsem se přistěhoval do činžovního domu na malém městě, nikoho jsem v domě pořádně neznal a vše se odehrávalo jen zdvořilostním pozdravem když jsme se potkali a tím to také končilo. Ke zlomu však došlo asi po měsíci, když se najednou rozdrnčel zvonek a já šel otevřít. Za dveřmi tehdy stála sousedka z 2. patra a prosila mi, že se jí ucpal odpad a manžel coby kamioňák se vrací až na konci týdne. Popravdě se mi moc nechtělo, ale v rámci sousedských vztahů jsem si vzal nějaké nářadí a šel s ní. Sousedka mi zavedla do kuchyně, kde byl dřez plný vody a tak jsem poklekl, rozebral sifon plný nečistot a vše opravil. Chtěl jsem hned odejít, ale ona děkujíc , že si musím dát kávu a umýt si ruce. Vzala mě za paži a vedla do koupelny a když jsem se sklonil k umyvadlu, protáhla se okolo mě a přimáčkla kozičkama a stehny. Ucítil jsem to známé šimrání v rozkroku a věděl, že pokud bude souhlasit bude má. Posadila se do křesla proti mě a její tepláky mi naskýtaly krásný pohled na obepnutou kundičku … když mi pak podávala kousek koláče uchopil jsem jí za ruku a přitáhl k sobě. Pak již šlo všechno ráz na ráz, pár polibků a než se nadála byla nahá a měla můj ocas v puse. Jediné co mě trochu zarazilo byla její hustá kožešina, což zrovna moc nemusím, ale srdnatě jsem do ní zabořil jazyk a pochvíli i ptáka. Takhle jsem tam docházel týden co týden asi rok a půl a přitom jsme nafotili i pár těkhle fotek.
Tak tenhle úlovek se mu docela povedl a věřím, že příznivci přírodních krás a pralesů zvlášť, tuto vlhkou jeskyňku ocení plným početem hvězdiček! A taky budeme doufat, že Fero zase něco nafotí. Třeba jak se Lidka vyholuje 🙂Popular Posts: