1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (53 votes, average: 3,87 out of 5)

Po jemných fotkách zrzavé pičulky, zde máme parídní kundu jak vypadlou z porna o velkých kundách
Široce roztažená píča s obřím poštěváčkem, tedy spíš poštěvákem, abych dámu neurazil 😉
Při pohledu na takhle široce otevřená vrata do hlubin mokré vagíny se mi vyloženě zbíhají sliny nad tím kundím klenotem, co si nechala tato dáma vyfotit při předvádění soukromé erotické show. Protažení lačné díry obřím robertkem a jaké to má důsledky pro vzhled její milostné díry. Vztyčený masivní klitoris a krví nalité mohutné kundí pysky, nezakrývající pohled na široce roztaženou prcinu, po hloubkovém útoku robertka na její vnitřnosti.
Jak tato panička napsala v přiloženém mailu, sex jí baví a velmi ráda mrdá, kdykoliv k tomu má příležitost a je po ruce klacek, který má chuť a odvahu si to s ní rozdat. Zátím se jí prý podařilo šukat na pánských záchodcích, během zahradní oslavy kdy se na ní vystříkali tři mladí kluci, kteří přišli na původně nudnou oslavu společně s rodiči 🙂 a nebo jen tak si rychle vrznout v práci na stole v kanceláři.
Nejradši má, když jí semeno dopadá na děložní čípek a ona cítí jak se jí kunda plní teplým pánským mlíčím, takhle prý její vagína vypila již hodně litrů semene, ale stejně má pořád žízeň 😉

Tv Erotika Plus

České holky si užívají masturbaci v přímém přenosu
Přijď si zachatovat a oni ti ukáží co jejich kundičky dovedou

Popular Posts: