1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 3,81 out of 5)

Petr poslal pěkné porno fotografie své manželky Dáši, protože Petr často není přes týden doma, tak si Dáša pořídila místo milence na uspokojování sadu sexuálních pomůcek.
Po pár pokusech jak si to nejlépe udělat, vyhrál u Dáši tento modrý obr, přece jen je její prcina zvyklá na pořádný průměr 😉
A když se přijel manžel zase podívat domů, tak mu Dáša s radostí ukázala co se naučila a pořádně si tu svojí kundičku protáhla a uspokojila se přímo před jeho zraky:-) Naštěstí to zas tak moc nevadilo, protože dát si dva orgasmy zasebou, to pro ní není žádný problém a s radostí vytáhla vibrátor ze své vydrážděné a mokré díry a nechala si jí ještě protáhnout a vystříkat od manželova ocasu, který po shlédnutém erotickém představení šukal jak divoký králík.
A při detailním pohledu na zasunutý vibrátor, je vidět, že jí to mrdání s robertkem a fotografování opravdu dost vzrušilo. Klitoris Dáše stojí jako stožár a napíná její kundí závojíčky jako vlajky! Taková promáčená kunda musela být cítit až k sousedům 😀

Nadržené prcací paničky

Zkušené amatérské samice se potkávají s nadsamci v super kondici a je jim jedno, jak se nechají ošukat! A ojedou úplně každý tvrdý kolík!
Nech se ošukat nadrženýma paničkama

Popular Posts: